Руденко Ольга Мстиславівна, доктор наук з державного управління, доцент.

Творчий шлях Ольга Мстиславівна розпочала на посаді помічника-консультанта народного депутата України (2002 р.), далі працювала в Інституті проблем державного управління та місцевого самоврядування Національної академії державного управління при Президентові України, де пройшла шлях від головного спеціаліста до заступника директора Інституту – начальника Центру з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України, в Національному університеті біоресурсів і природокористування України на посаді професора кафедри державного управління та виконувала обов’язки директора інституту післядипломної освіти, нині в Чернігівському національному технологічному університеті є директором науково-дослідного інституту публічного адміністрування та менеджменту та професором кафедри менеджменту. З 2012 року в Національному університеті “Острозька академія” очолює науковий інститут глобальних стратегій управління.

Ольга Мстиславівна – одна з відомих українських вчених у галузі державного управління. Сферу її наукових інтересів становить питання теорії та методології державного управління, проблем підвищення ефективності державного управління, суспільного розвитку, суспільної стабільності, практичних та філософських аспектів державного управління й державної служби, проблем європейської та євроатлантичної інтеграції. Найбільш важливим науковим здобутком є розробка імовірнісної теорії суспільної стабільності в державному управлінні в межах постмодерної парадигми,  формування стратегії суспільної стабільності на державному рівні, розробка державних програм стратегічного спрямування, покладених в основу вироблення механізмів стабілізації суспільного розвитку. Загалом науковий здобуток Ольги Мстиславівни складає більше ніж 200 наукових праць, навчальних посібників (у тому числі, з грифом МОН України), навчальних програм з підвищення рівня професійної компетентності державних службовців, монографій, енциклопедичних та довідкових видань.

Вона є членом редакційних колегій збірників наукових праць, у тому числі: збірника наукових праць “Геополітика України: історія та сучасність” (ЗакДУ, м. Ужгород); журналу експертно-аналітичних матеріалів і наукових праць ІПДУМС “Аналітика і влада” (НАДУ при Президентові України, м. Київ); науково-практичного журналу “Вісник державної служби України” (Національне агентство України з питань державної служби, м. Київ); “Наукового збірника Інституту державного управління у сфері цивільного захисту” (Державна служба України з надзвичайних ситуацій, м. Київ); збірника “Публічне урядування” (Всеукраїнська асамблея докторів наук з державного управління, Міжрегіональна академія управління персоналом, м. Київ); заступником головного редактора наукового журналу “Глобальне управління та економіка” (Чернігівський національний технологічний університет, м. Чернігів); головою редакційної колегії наукового альманаху “Global world” (Національний університет “Острозька академія”, м. Острог); членом редакційної колегії журналу “Scientifik letters of academic society of Michal Baludansky” (Словаччина); міжнародного науково-практичного журналу “Innovation Economics and Management” (Грузія).

Протягом останніх років активно здійснює громадську діяльність – є членом громадської організації “Чернігів європейський”, Віце-президентом громадської організації “Всеукраїнська асамблеї докторів наук з державного управління” та Президентом громадської організації “Всеукраїнський інститут євразійських досліджень та сходознавства”.

За активну науково-педагогічну діяльність нагороджена Подякою Київського міського голови, Почесною грамотою Національної академії державного управління при Президентові України, Подякою Національного університету “Острозька академія”, Подякою Національного університету біоресурсів і природокористування України, Подякою міністра аграрної політики та продовольства України, Подякою радника голови Верховної Ради України О.Омельченка, Подякою Міністерства оборони України, Подяка народного депутата України, голови підкомітету з питань ціноутворення та розвитку зовнішньоекономічної діяльності в агропромисловому комплексі Ю.В.Бублика, Почесною грамота Вищого адміністративного суду України тощо.