Шановні студенти, аспіранти, молоді науковці!
Запрошуємо вас до участі у міжнародній науковій школі “Global governance”.

Наукова школа створюється для активізації розвитку наукових здібностей молоді, формування майбутніх дослідників у сфері фундаментальних та прикладних наукових досліджень, а також вирішення комплексу завдань наукової діяльності за напрямом глобального управління та суспільного розвитку.

Діяльність наукової школи розпочинається конференцією-конкурсом наукових робіт за темою:

“Глобальне управління: інноваційні можливості та перспективи”,
яка відбудеться в рамках Днів науки 19-21 квітня 2016 року

Для участі у конференції-конкурсі слід направити свої роботи у вигляді статей до Інституту глобальних стратегій управління на адресу координатора заходу до 15 квітня 2016 року. Вимоги до наукових робіт (статей) розміщенні на сайті Інституту у розділі "Альманах "Global world".

Конкурсна комісія оцінює наукові роботи за наступними критеріями:

- актуальність та узгодженість із пріоритетами розвитку держави та формування її іміджу у світовій спільноті;

- наукова новизна та інноваційна спрямованість, значення роботи для науки;

- практична цінність, затребуваність та можливість впровадження на місцевому рівні;

- адаптивність до світових стандартів, світова інтегрованість.

За результатами конкурсу кращим молодим науковцям буде вручено цінні призи; надано підтримку у стажуванні (підвищенні кваліфікації) за кордоном; магістрам буде надано рекомендацію до вступу в аспірантуру.

Кращі роботи молодих науковців будуть безкоштовно надруковані у науковому альманасі “Global world” (ISSN 2414-0511).

Інститут глобальних стратегій управління
(старомонастирський корпус НаУОА)