Міжнародна наукова школа “Global governance” Інституту глобальних стратегій управління Національного університету “Острозька академія” започаткувала свою діяльність організацією конкурсу наукових робіт студентів та молодих вчених “Глобальне управління: інноваційні можливості та перспективи”.

І етап конкурсу відбувся 21 квітня 2016 року в рамках ХХІ викладацько-студентської конференції “Дні науки” Національного університету “Острозька академія” на факультеті політико-інформаційного менеджменту.

Конкурсна комісія оцінювала наукові роботи за критеріями:

• актуальність та узгодженість із пріоритетами розвитку держави та формування її іміджу у світовій спільноті;
  • наукова новизна та інноваційна спрямованість, значення роботи для науки;
  • практична цінність, затребуваність та можливість впровадження на місцевому рівні;
  • адаптивність до світових стандартів, світова інтегрованість.

За результатами І етапу конференції-конкурсу до участі у наступному етапі було відібрано кращі наукові роботи студентів:

1. Якубовської Олени - студентка магістеріуму спеціальності “Документознавство та інформаціна діяльність”
2. Колошви Юлії - студентка четвертого курсу спеціальності “Документознавство та інформаційна діяльність”
3. Пастух Юлії - студентка четвертого курсу спеціальності “Документознавство та інформаційна діяльність”
4. Леника Євгенія - студент четвертого курсу спеціальності “Політологія”
5. Гоменюка Андрія - студент четвертого курсу спеціальності “Політологія”
6. Климець Наталії - студентка четвертого курсу спеціальності “Документознавство та інформаційна діяльність”
7. Бородавко Наталії - студентка четвертого курсу спеціальності “Документознавство та інформаційна діяльність”

Оголошення остаточних результатів конкурсу наукових робіт та нагородження переможців відбудеться в рамках  11-12 травня 2016 року.