Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

Охріменко Ганна Валеріївна, кандидат історичних наук, старший викладач кафедри документознавства та інформаційної діяльності

Творчий шлях Охріменко Ганна Валеріївна почала у 2005 році на посаді викладача кафедри документознавства та інформаційної діяльності Національного університету "Острозька академія". У 2013 році захистила кандидатську дисертацію з історичних наук. У 2014-2015 рр. пройшла стажування на PhD програмі у Варшавському університеті (за програмою Erasmus Mundus). Є автором понад 35 наукових статей з соціально-гуманітарних наук та соціальних комунікацій в українських та іноземних виданнях. 

Наукові інтереси: маркетинг інформаційних продуктів та послуг, Е-документообіг, Е-бізнес процеси, документні комунікації, інноваційний менеджмент. 

Наразі Охріменко Ганна є заступником завідувача кафедри документознавства та інформаційної діяльності Національного університету "Острозька академія" та керівником Науково-практичної лабораторії "Студія соціальних комунікацій" при кафедрі документознавства та інформаційної діяльності. Також вона є співголовою організаційного комітету щорічного Студентського Фестивалю реклами в Національному університеті "Острозька академія". 

Нагороджена почесною грамотою Рівненської обласної ради за багаторічну сумлінну працю, високу педагогічну майстерність, вагомий внесок у розвиток освітньої галузі  та з нагоди Дня університету (вересень 2013 року). 

Скачать бесплатно шаблон Joomla с JooMix.org