Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

Міжнародна наукова школа "Global governance"

Положення про Міжнародну наукову школу “Global governance”

Діяльність Міжнародної наукової школи “Global governance”

Конкурс наукових робіт студентів та молодих вчених “Глобальне управління: інноваційні можливості та перспективи” (квітень 2016)

Інформація про конкурс

Конкурсні роботи

 

 

 Центр європейської освіти Інституту глобальних стратегій управління Національного університету "Острозька академія"

   Cтворено у співпраці з Всеукраїнським Інститутом євразійських досліджень та сходознавства (Україна), Вищою школою менеджерською в Варшаві (Польща),  Вищою школою охорони здоров’я та соціальної роботи Святої Альжбети (Словаччина), Академічним співтовариством Михайла Балудянського (Словаччина),  Національним Інститутом економічних досліджень (Грузія).

 

Стажування

Сертифіковане стажування у вищих навчальних закладах країн Європейського Союзу для студентів випускних курсів, науково-педагогічних працівників, фахівців органів місцевого самоврядування та регіонального управління, представників некомерційного сектору та громадських організацій.
Детальніше

Сертифіковане стажування для студентів-медиків старших курсів та молодих лікарів у кращих медичних ВНЗ Тель-Авіва та Хайфи, практична частина – у найбільш відомих клініках Ізраїлю.
Детальніше

 Підвищення кваліфікації

Навчальні програми з підвищення кваліфікації у вищих навчальних закладах країн Європейського Союзу (сертифіковані).
Детальніше

 Другий диплом про вищу освіту

Паралельне навчання на магістерських програмах з отриманням другого диплому про вищу освіту у провідних вищих навчальних закладах країн Європейського Союзу. Навчання буде здійснюватися за заочно-дистанційною формою 1 рік.
Детальніше

 Практика для студентів

Оплачувана зимова практика для студентів в рамках спільної україно-болгарської програми «Науково-освітній туризм» у туристичній сфері, сфері обслуговування, готельного та ресторанного бізнесу, ІТ-технологій, реклами, менеджменту тощо. Після проходження практики студенти отримують сертифікат, який дає право на подальшу роботу в Болгарії та країнах Європейського Союзу.
Детальніше
Заявка

 

Міжнародна академія наук і вищої освіти (Лондон, Великобританія)

  Презентація діяльності

МІЖНАРОДНИЙ ЦЕНТР АКАДЕМІЧНОЇ АТЕСТАЦІЇ ТА МОБІЛЬНОСТІ «БРИТАНСЬКИЙ ІНСТИТУТ РОЗВИТКУ» (структурний підрозділ Інституту  євразійських досліджень та сходознавства)

  Програма діяльності Центру 

Скачать бесплатно шаблон Joomla с JooMix.org