Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

Метою проведення комунікативних заходів є:

  • сприяння модернізації суспільних взаємовідносин шляхом залучення якнайширшого кола громадськості до продукування, обговорення та апробації теоретично обґрунтованих моделей розвитку громадянського суспільства в умовах глобалізації;
  • передача знань наступним поколінням;
  • поширення наукових знань і передового досвіду

2012 рік
І щорічна науково-практична конференція за міжнародною участю “Інституційні механізми розширення партнерських зв’язків України з країнами ЄС у соціогуманітарній сфері”.

2013 рік 
ІІ щорічна науково-практична конференція за міжнародною участю “Управління суспільним розвитком: глобальні виклики та альтернативи”.

Перша науково-практична конференція “Актуальні проблеми громадянської освіти та виховання: український та зарубіжний досвід”.

2014 рік 
ІІІ щорічна науково-практична конференція за міжнародною участю “світовий досвід теорії та практики публічного управління”.

2015 рік
ІV щорічна науково-практична конференція за міжнародною участю “ПЕРСПЕКТИВИ РОЗШИРЕННЯ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ: ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА”.

2016 рік
І Конкурс наукових робіт студентів та молодих вчених “Глобальне управління: інноваційні можливості та перспективи” в рамках діяльності Міжнародної наукової школи “Global governance”.

І МІЖНАРОДНИЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ ФОРУМ «ІННОВАЦІЇ В НАУЦІ: ВИКЛИКИ СУЧАСНОСТІ» 12-17 вересня 2016 р., Болгарія – Україна (Інформаційний лист) (Infoletter)

ФОТОГАЛЕРЕЯ № 1

ФОТОГАЛЕРЕЯ № 2

ФОТОГАЛЕРЕЯ № 3 ("ФОРУМ", БОЛГАРІЯ) 

Скачать бесплатно шаблон Joomla с JooMix.org